1436428190619-640×330
10078-Nilper-Office-Furniture-55
1369142574

 

مبلمان اداری

مبل استار در سال 1386 توسط مهندس رحمانی در زمینه تولید مبلمان اداری به صورت تخصصی شروع به فعالیت کرد.
این مجموعه با استفاده از کادری مجرب و متخصص و همچنین نیرو و ایده جوان طراحی زیبا ، مدرن و کلاسیک را در کنار هم قرار داده تا بتواند پاسخگویی برای تمامی سلیقه ها باشد . این مجموعه با افتخار بر اینکه جزء حامیان تولیدات داخلی است به صورت پیوسته در تلاش است به اهداف خود که پیشرفت تخصصی و کیفیت محصولات است دست یابد .

 

Untit555led-1

 

طراحی وساخت :

مبل استار از ابتدای طراحی تا اتمام ساخت مبلمان اداری با استفاده از تجربه متخصصین و استاندارد های موجود در رابطه با رعایت اصول ساخت مبلمان اداری به طور کامل ارزیابی شده و سپس برای واحد تولید ارسال می گردد.

مرغوبیت کالا :

با بکار بردن مواد اولیه استاندارد از قبیل چوب های به کار رفته (بنا به نوع محصول متفاوت بوده ) که به صورت الوار به کارخانه برای تبدیل به تخته هایی با کیفیت بالا ارسال شده و پس از طی مراحلی مورد بررسی و کنترل کیفیت قرار خواهد گرفت .

ضمانت کالا :

مبل استار با ارائه ضمانت نامه کتبی خود را موظف می داند در صورت مشاهده هرگونه خطا به رفع آن در کوتاه ترین زمان ممکن بپردازد.
لازم به ذکر است :
این فروشگاه مجموعه ای از با کیفیت ترین مبلمان اداری را که به همراه راحتی و آسایش محیطی شیک و زیبا را ایجاد می کند برای شما به ارمغان آورده است .
مبل استار دارای مجوز رسمی است و همچنین آماده ارائه هرگونه خدمات در این راستا به مشتریان کلیه نقاط کشور در ساعات پذیرش می باشد.

مبل استار در زمینه مبلمان اداری تا کنون با بهره گرفتن از امکانات و تجربه پرسنل و استفاده از روش های نوین در زمینه مدیریت سعی دارد تا به صورت مستقیم با مشتریان و مصرف کنندگان با صرفه جویی در وقت و هزینه افراد تولیدات خود را عرضه کند و با خدمات وکالا های مرغوب رضایت افراد را داشته باشد.
مبل استار با توجه بر اینکه بیشتر ساعات روز افراد در محل کارشان سپری می شود سعی در ایجاد محیطی راحت و زیبا با استفاده از مبلمان اداری مدرن ، کلاسیک مطابق با سلیقه شما را دارد.
امید است با بهره گرفتن از راهنمائی و نظرات مشتریان در زمینه مبلمان اداری تولید کنندگان ما محصولات متنوع و مطلوب تری را عرضه کنند که رضایت خاطر خریداران گرامی را به ارمغان آورد.